Petzl Bindi – to świetny wybór dla osób poszukujących lekkiego i funkcjonalnego czołowego oświetlenia do biegania, wspinaczki czy wędrówek górskich. Oto najważniejsze cechy Petzl Bindi:

Lekkość i kompaktowość — Petzl Bindi waży zaledwie 35 gramów, co czyni go jednym z najlżejszych czołowych oświetleń na rynku. Ponadto, dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi, łatwo zmieści się w kieszeni lub torbie.

Wysoka jasność — mimo swojego niewielkiego rozmiaru, Petzl Bindi oferuje wysoką jasność oświetlenia wynoszącą 200 lumenów. Dzięki temu pozwala na komfortowe korzystanie z oświetlenia nawet w trudnych warunkach.

Łatwość obsługi — Petzl Bindi posiada jedno przyciskowe sterowanie, co pozwala na łatwe przełączanie między trybami oświetlenia oraz regulowanie jasności.

Relatywnie długi czas pracy — z jednym ładowaniem, Petzl Bindi zapewnia do 50 godzin pracy na niskim trybie oświetlenia, co czyni go idealnym wyborem na długie wędrówki czy biegi.

Łatwe ładowanie – Petzl Bindi posiada wbudowany port micro-USB, dzięki czemu można go ładować za pomocą ładowarki do telefonu lub powerbanku.

O autorze

Urodzony na Białorusi, dziadkowie mają korzenia Polskie. Dorastał w małym przygranicznym miasteczku Kamieniec. Po studiach w Mińsku i próbach coś zorganizować (e.g. rajdy przygodowe, klub wspinaczkowy) i zatrzymaniu na protestach w 2010 roku po krótkim więzieniu na politycznej podstawie przeniósł się do Warszawy 2011 roku i po tym do Krakowa. Jako "sportowiec" zaczynał od technik linowych i ratownictwa, po tym biegi na orientacje głownie w Polsce, biegi górskie, wspinaczka sportowa i później tradowa.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *