Plecak Ultimate Direction Scram to idealny wybór dla miłośników szybkich i lekkich wspinaczek górskich, wycieczek lub narciarstwa wysokogórskiego. Anton Krupicka, wspinacz górski i biegacz ultramaratonczyk, opracował ten plecak w górach Kolorado, testując go w terenie pieszo, na rowerze, na skale i na nartach. Dzięki zestawowi All Season Kit (w zestawie), który zawiera hak narciarski, pętlę narciarską, system zaciskowy typu bungee i dodatkową szelkę piersiową, plecak Ultimate Direction Scram jest bardzo wszechstronny i nadaje się do różnych rodzajów terenu.

Plecak Ultimate Direction Scram ma pojemność 23,5 litra i jest wyposażony w kieszeni na paskach. Dzięki temu można łatwo zorganizować niezbędne akcesoria i zapasy, takie jak woda, jedzenie, kurtka przeciwdeszczowa, latarka czy mapy. Duże przedni kieszeni są idealne do przechowywania wody, telefonu, map, okularów lub jedzenia. Plecak ma również opcjonalne punkty mocowania dla narciarskiego haka i pętli.

System nośny plecaka Ultimate Direction Scram składa się z regulowanych szelków piersiowych i pasów biodrowych, które umożliwiają dostosowanie plecaka do indywidualnych potrzeb użytkownika. Plecak ma także specjalny system T-HOOK, który zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas marszu lub wspinaczki. Da się z nim nawet biegać. Ponadto, plecak ma usztywniony panel tylny, który zapewnia wygodę i pozwala na przenoszenia nie zbyt wygodnego sprzętu (na przykład frendy i haki, które mogą wbijać się w plecy).

Plecak Ultimate Direction Scram jest wykonany z wytrzymałych i odpornych materiałów, w tym z nylonu ACE RIP z powłoką STS i trwałej, wodoodpornej siatki 4-way stretch. Ma również kompresyjnie formowany panel tylny, który zapewnia strukturę i wygodę podczas noszenia plecaka.

Podsumowując, plecak Ultimate Direction Scram to idealny wybór dla miłośników szybkich i lekkich wspinaczek górskich, wycieczek lub narciarstwa wysokogórskiego. Jego All Season Kit, pojemność, wszechstronność oraz wytrzymałość to największe zalety tego produktu.

O autorze

Urodzony na Białorusi, dziadkowie mają korzenia Polskie. Dorastał w małym przygranicznym miasteczku Kamieniec. Po studiach w Mińsku i próbach coś zorganizować (e.g. rajdy przygodowe, klub wspinaczkowy) i zatrzymaniu na protestach w 2010 roku po krótkim więzieniu na politycznej podstawie przeniósł się do Warszawy 2011 roku i po tym do Krakowa. Jako "sportowiec" zaczynał od technik linowych i ratownictwa, po tym biegi na orientacje głownie w Polsce, biegi górskie, wspinaczka sportowa i później tradowa.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *